přihlášení na portál
zaregistrovat se
www.okoloprahy.cz

Důležité oznámení


spuštění ostré verze se zpožděním

Návštěvnost a pozice našeho portálu je opravdu překvapivá a to díky VÁM, kteří se vytrvale vracíte a vyhledáváte www.okoloprahy.cz i navzdory tomu, že tam není prozatím žadný hodnotný obsah. Pro nás je to velmi potěšující, povzbudiví a ujišťující, že jsme zvolili spravné zaměření a obsah portálu.

Jsme vidět moc a to občas přináší malé problémy.

Nevíme, jestli je to náhoda nebo úmysl, ale tesně před spuštením ostré verze, našich webů WWW.OKOLOPRAHY.cz a realitního portálu www.prodej-bytu.net, nám někdo vložil takzvaný "HAK" do administrace redakčního systému.

Není to virus, není to nebezpečné pro navštěvníka webu, ale NÁM mohl udělat nemilé překvapení v podobě vymazání obsahu, úprav atd.

Firma www.e-chameleon.cz ,která nám dělá webové stránky, má za úkol více zabezpečit redakční systém a i z důvodu, že chceme, aby jste i nadále vkládali články a příspěvky bez povinnosti se registrovat a PRAVĚ TO JE PRO NÁŠ SYSTÉM NEBEZPEČNÉ

Mezi vámi jsou určitě vynikající a chytří lidé, kteří možná mají zálibu a dostatek času na to, aby odhalili slabou stránku nějakého systému.

www.okoloprahy.cz/katalog