přihlášení na portál
zaregistrovat se
naše články a názory odkazy na www.okoloprahy.cz

První kroky na webu


Registrace Propagujte nás Objednat časopis

1. Registrace


Co získám registrací?
Máme dva druhy registrací.
První je s ověřeným emailem. Pokud budete mít tento typ registrace, budete moci hodnotit články a účastnit se diskuzí.
Druhý způsob je podpořen ověřením mobilního telefonu.Umožňuje nejen hodnotit články a účastnit se diskuzí, ale také hlasování v internetových referendech na našem webu.
Proč hlasovat? Svými hlasy se podílíte na tvorbě politického programu strany, protože VV považují výsledky referend za závazné.
Budete také moci přes internet přímo volit předsedu strany.

Jak se zaregistrovat?

Postup registrace: Krok 1

ilustrační foto
Registrace je velmi jednoduchá.
Abychom se dostali do formuláře na vyplnění údajů, klikneme na vstupní stránce na zelený banner "Staň se Véčkařem a hlasuj v referendech" nebo v horní liště v sekci "Zapoj se!" na možnost "Staň se Véčkařem".

Postup registrace: Krok 2

ilustrační foto
Dostaneme se do formuláře, kde vyplníme své údaje.
Pokud jste se rozhodli, že se chcete podílet na vývoji programu strany Věci veřejné a hlasovat v referendech, nezapomeňte vyplnit i číslo mobilního telefonu (po odeslání registrace Vám přijde potvrzovací SMS s kódem, který vyplníte na tomto webu).
Viz obrazek

Mobilní telefon můžete doplnit i později doplněním údajů ve svém profilu. Telefoní číslo můžete zadat až po zaškrtnutí checkboxu:"chci hlasovat v referendech".
Postup registrace: Krok 3

ilustrační foto
Přihlášení.
Po dokončení registrace a aktivaci vašeho účtu pomocí kontrolního e-mailu se můžete přihlásit zadáním svého e-mailu a hesla v pravém horním rohu.

2. Články


Možnost výběru článků

ilustrační foto
Články jsou rozděleny do několika témat, jejich kompletní výpis naleznete v horní liště pod možností "Témata". Listovat však můžete i pomocí přepínatelných záložek.

Možnost výběru článků

ilustrační foto
Pod každým článkem naleznete také související články, referenda, videa a blogy. Nemusíte tedy hledat videa podobného tématu v jiných sekcích.

3. Referenda


Referendum

ilustrační foto
Pomocí referend se podílíte na tvorbě programu strany Věci veřejné. Ke každému referendu jsou tři názory - dva odborné a osobní doporučení jednoho z kandidátů VV. V každém referendu můžete hlasovat pouze jednou.
Oprávnění k hlasování mají pouze uživatelé s ověřeným telefonem!
www.okoloprahy.cz/katalog