přihlášení na portál
zaregistrovat se

odkazy na www.OKOLOPRAHY.cz
www.liveportal,cz
Trial PRAHA s.r.o.
Družstevní ochoz 1717
140 00 Praha 4
IČ: 26 15 50 61
tel: 2 4141 2880
e-mail: info@liveportal.cz


Auta pro rok 2010Auta pro rok 2010
Auta pro rok 2010

Pro mnohé firmy byl rok 2009 hodně těžký a podle statistik nejvíce utrpěly automobilky. Ale i přes velkou finanční krizi se s novými modely vozů pro rok 2010 roztrhl pytel. Mezi novinkami nechybí samozřejmě luxusní modely, supersporty, elektrické vozy nebo hybridy. Podívejte se s námi na TOP TEN.


Ženy a parkování
Ženy a parkování

Nedůvěra mnoha mužů v ženské schopnosti zaparkovat auto je zřejmě na místě. Nedávný výzkum jasně potvrdil, že ženy řidičky jsou při parkování pomalejší než muži. Kromě rychlosti parkování je pro ženu naprosto nereálné vtěsnat svůj vůz na určité místo


Olivový olej - pramen zdraví ze Středomoří
Olivový olej - pramen zdraví ze Středomoří

Kdykoliv se s ním člověk setká, ať už v reklamě, na webových stránkách, v televizi a nebo v rozhovoru při osobním setkání, dozvídá se o jeho až kouzelných účincích. Funguje téměř proti všem nemocem, je skvělou prevencí a prodlužuje délku života. A navíc skvěle chutná. Takže hurá do něj!


Mini Aston Martin
Mini Aston Martin

Britská automobilka Aston Martin je tolik známá díky svým luxusním a sportovním vozům. Rok 2010 je ale plný překvapení, a to hlavně ze strany této automobilové firmy. Přichází na trh novinka. Nejmenší a nejpomalejší vozů této značky – Aston Martin Cygnet.

www.okoloprahy.cz/katalog